7 Mayıs 2016 Cumartesi

Anne ya da değil; ama anne duyarlılığındaki herkes için


Dünyanın sayılı nüktedan ve hazır cevaplarından, üzgünü güldüren; ama bu yeteneğini nedense benden esirgemiş :) ; ancak kendisinde hala hiç tükenmeden süren öğrenme merakını aklım erdiğinden beri fazlasıyla bana da aşılamış, edebiyat ve resim yapma yeteneğimi ondan aldığım, ki daha o kadarcıkken elimdeki deftercik ve kalemden de anlaşılıyor, Güzel Annem ve henüz iki buçuk yaşındayken bugünleri belli edercesine oyuncağı kağıt ve kalem olan ben.

Dualarına her zaman ihtiyacımız olan annelerden başta Annem olmak üzere gerçekte anne olsun olmasın yüreği anne duyarlığındaki herkesin ve elbette yavrularının annelerinin Anneler Gününü kutlarım.

Sağlıkla bir sonraki Anneler Gününde de mutlu kutlamalarda buluşmak üzere.
Sağdaki kahkülsüz Annem.
(Her hakkı saklıdır)

Ayşei Yasemin YÜKSEL (Acemi Demirci), 07.05.2016, 17:00
 @AcemiDemirci
8 yorum:

Kitap Eylemi dedi ki...

çok güzel onlar :D hep güzel kalsınlar..

Unknown dedi ki...

Ne kadar güzel anlatmışsınız. "Anne" diyince hep bir içim burkulur. Anneler gününü, anneye yazılmış hiçbir şeyi sevmem. Ama hayata bak, belki de bir gün anne olacağım. Yüreğinizdeki anne sevgisi hiç solmasın. Anneniz hep yanınızda olsun. :)

Unknown dedi ki...

Çok duygulu, hoş bir yazı olmuş. Bu yazıyı okuduktan sonra hemen anneme gittim sarıldım. Yanımda olduğu için çok şanslıyım. ellerinize sağlık :)

ACEMIDEMIRCI dedi ki...

Aynı dilekle KİTAP EYLEMİ. Çok sevgiler. Geç kaldığım için özür dilerim :9

ACEMIDEMIRCI dedi ki...

Annem, annesiz annelerden. Gerçi bir buçuk yaşında annesini kaybettikten sonra çocuksuz teyzesi öz anneden, eniştesi de öz babadan daha candan büyütmüşler. Ancak başka yerlerde kardeşleri olduğundan hissetmiş o burukluğu. Yine de Anne deyince aklına büyüten gelirdi. Biz de bu durumu öykü gibi kabul etmiştik. Onlar öz anneannemiz ve dedemizdir bizim için. Ve kesinlikle öyle :)

ACEMIDEMIRCI dedi ki...

Sümeyye, yorumunu okuyunca benim de sana sarılasım geldi. Çok selamlar :)

KADINA DAIR HERŞEY dedi ki...

Anne kelimesi ne kadar kutsal degil mi , tabiki annelerimiz de öyle güzel r paylaşım olmuş teşekkürler :)

ACEMIDEMIRCI dedi ki...

:) Teşekkür ederim :)

Yorum Gönderme